Mgr. Šepešová Miriama, Varín

Spolupráca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Všetky problémy, zmeny, otázky, požiadavky boli riešené veľmi promptne a vždy k našej spokojnosti.

Komunikáciu, kvalitu služieb a čas dodania veľmi oceňujem, nakoľko mám rada promptný, rýchly a odborný prístup. Oceňujem najmä moderný a praktický prístup pri tvorbe projektu, dobré nápady, odborné rady ale i vlastné skúsenosti, ktoré nám boli poskytované a veľmi pomáhali pri tvorbe projektu a rozhodovaní sa o tom, čo áno a čo nie. Keďže sme ako väčšina ľudí plánovali realizovať stavbu po prvýkrát, veľmi nám pomohli aj rady ohľadom toho, ako v čom postupovať pri vybavovaní stavebného povolenia, čo nám bude treba a čo nie. Otvorenosť, ochota, nápaditosť. Vrelo odporúčam. Vybrali sme si projekt na mieru nie katalógový dom kvôli komplikovanému projektu, no už by som sa ani inak nerozhodla, žiaden katalógový dom nenahradí odborný, individuálny prístup, ktorý nám bol poskytnutý a najmä pomoc pri všetkých vzniknutých problémoch, komplikáciách či otázkach spojených nielen so samotným projektom, ale treba si uvedomiť, že mnoho náležitostí, úprav či problémov sa rieši práve pri vybavovaní stavebného povolenia. Projekt „šitý“ na mieru jednak zohľadňuje všetky Vaše požiadavky i požiadavky Vášho pozemku ako i požiadavky stavebného úradu pre Vás konkrétne.

meno/názov investora: Mgr. Šepešová Miriama, Varín
e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
telefónne číslo:
0903 822 391

Kontakt

V prípade záujmu o služby v oblasti architektonickej a projekčnej činnosti nás kontaktuje.

 • HAZIK ARCHITEKT

   

  022 01 Čadca
  Hurbanova 2289
  telefón: 0903028314, 0905499392
  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  facebook 480

  Ochrana osobných údajov

  Vyrobil: CB Media, s. r. o.

   
 • Kontaktujte nás
  1. Meno:(*)
   Prosím, napíšte Vaše meno.
  2. E-mail:(*)
   Prosím, napíšte Váš email.
  3. Správa:(*)
   Prosím, napíšte Vašu správu.
  4. (*)
   Invalid Input

   
CB Media s.r.o.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby