O nás

Naši klienti vyžadujú originálne architektonické riešenia pre svoje stavby, pričom očakávajú osobitný prístup k svojim požiadavkám. Najčastejšie dôvody pre ktoré sa rozhodnú využiť naše služby sú naše pozitívne referencie, moderné architektonické koncepcie, ako aj kompletné služby v oblasti inžinieringu, stavebného dozoru a odborného poradenstva, ktoré dokáže ponúknuť len málo konkurenčných ateliérov.

Často nás oslovujú aj ľudia, ktorí majú záujem o nízko nákladové stavby rodinných domov, pričom pochopili, že katalógové projekty nie sú pre nich ideálnym riešením. Týmto investorom sa snažíme vytvoriť projekty v rámci ich finančných možností, pričom nič nestrácajú na jedinečnosti architektonického návrhu.

V minulosti sa rozhodli využiť naše služby aj investori, ktorí sa sklamali v spolupráci s pôvodnými projektantmi a ktorí chceli zásadne zmeniť už svoje existujúce projekty, ba aj dokončené stavby.

Osobitnú skupinu našich klientov tvoria ľudia, ktorí sa dostali do zložitých technických problémov počas realizácie stavby, alebo do rôznych iných ťažkostí, kde im ostatné projekčné kancelárie nevedeli uspokojivo pomôcť.

V rámci našej práce sa venujeme vypracovaniu projektovej dokumentácie vo všetkých projektových stupňoch od architektonickej štúdie, až po realizačný projekt. Za základný princíp tvorby diela považujeme kvalitnú architektonickú koncepciu, pričom kladieme dôraz najmä na efektívne využite priestoru, funkčné a estetické stvárnenie hmoty, ako aj na energetickú hospodárnosť budov s ohľadom na zmysluplné vynakladanie investičných prostriedkov.

Hlavným cieľom našej práce je kvalitná stavba a spokojný klient. Keďže vieme, ako ťažko sa rozhoduje budúcim investorom komu zveriť vypracovanie svojho projektu, rozhodli sme sa zverejniť aj priame referencie našich klientov na tejto stránke, pri ktorých sú uvedené aj ich kontaktné údaje v rozsahu, v akom nám umožnili ich publikovanie. Aj touto cestou sa snažíme zvyšovať kvalitu služieb v oblasti architektúry, kde sa často krát ponúkajú aj služby pochybnej kvality.

S narastajúcimi potrebami stavebníkov na poskytovanie komplexných služieb sme postupne rozširovali aj naše portfólio činnosti o inžiniering, stavebný dozor, technické a realitné poradenstvo, ako aj o doplnkové služby v oblasti geodézie, geológie a vŕtania studní. Z dôvodu rozširovania ponúkaných služieb došlo na prelome rokov 2014/2015 k transformácií právnej formy ateliéru na spoločnosť s ručením obmedzeným.

autorizacne osvedcenie mosvedcenie stavebny dozor m

Kontakt

V prípade záujmu o služby v oblasti architektonickej a projekčnej činnosti nás kontaktuje.

 • HAZIK ARCHITEKT

   

  022 01 Čadca
  Hurbanova 2289
  telefón: 0903028314, 0905499392
  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  facebook 480

  Ochrana osobných údajov

  Vyrobil: CB Media, s. r. o.

   
 • Kontaktujte nás
  1. Meno:(*)
   Prosím, napíšte Vaše meno.
  2. E-mail:(*)
   Prosím, napíšte Váš email.
  3. Správa:(*)
   Prosím, napíšte Vašu správu.
  4. (*)
   Invalid Input

   
CB Media s.r.o.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby