O nás

 • Naši klienti vyžadujú originálne architektonické riešenia pre svoje stavby, pričom očakávajú osobitný prístup k svojim požiadavkám. Najčastejšie dôvody pre ktoré sa rozhodnú využiť naše služby sú naše pozitívne referencie, moderné architektonické koncepcie, ako aj kompletné služby v oblasti projekcie, inžinieringu, stavebného dozoru a odborného poradenstva, ktoré dokáže ponúknuť len málo konkurenčných ateliérov.

   

  V rámci našej práce sa venujeme vypracovaniu projektovej dokumentácie vo všetkých projektových stupňoch od architektonickej štúdie, až po realizačný projekt. Za základný princíp tvorby diela považujeme kvalitnú architektonickú koncepciu, pričom kladieme dôraz najmä na efektívne využite priestoru, funkčné a estetické stvárnenie hmoty, ako aj na energetickú hospodárnosť budov s ohľadom na zmysluplné vynakladanie investičných prostriedkov.

  Hlavným cieľom našej práce je kvalitná stavba a spokojný klient. Keďže vieme, ako ťažko sa rozhoduje budúcim investorom komu zveriť vypracovanie svojho projektu, rozhodli sme sa zverejniť aj priame referencie našich klientov na tejto stránke, pri ktorých sú uvedené aj ich kontaktné údaje v rozsahu, v akom nám umožnili ich publikovanie. Aj touto cestou sa snažíme zvyšovať kvalitu služieb v oblasti architektúry, kde často krát sa ponúkajú aj služby pochybnej kvality.

  autorizacne osvedcenie mosvedcenie stavebny dozor m

 • hazik architekt

 • Individuálne projekty moderných a energeticky úsporných stavieb

   
 • +421 905 499 392

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  tlac1tlac fb

   
CB Media s.r.o.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby